Козаченко Вячеслав

Козаченко Вячеслав

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Материк
Дніпро

Козаченко Вячеслав

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Материк
Дніпро
Верифікований профіль
Gold partner
Сертифікат
СФНУ
22
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
42
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
8712
Останній візит на сайт
вчора
Занимаюсь недвижимостью с 2004 года
Хорошо разбираюсь в коммерческой недвижимости и владею эффективной технологией продажи жилой недвижимости. Сотни успешных сделок за время работы. Моя задача - оказать Вам такую услугу, чтобы Вы рекомендовали меня своим друзьям и знакомым.

Оренда комерційної нерухомості (17)

  • Материк
    3 700 $/міс
    12 $/м²

    пл. Соборна, 7б

    ПРЕМІУМ
    офісне приміщення
    310 м²
    сьогодні
    Здам офіс де ЗАВЖДИ Є СВІТЛО, у новій будівлі у районі парку Шевченка. З новим дизайнерським ремонтом. Окремий вхід. Паркінг. Сплановано як відкритий простір та 4 окремі кабінети. Є повноцінна кухня та 3 санвузли. Задається частково з меблями (столи, шафи, кухня). Додаткова перевага – дуже низькі витрати на обслуговування. Є інші варіанти https://[посилання приховано]/arendaofisadnepr/730
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    140 000 грн/міс
    241 грн/м²

    Святослава Хороброго вул. (Чкалова), 27

    ПРЕМІУМ
    офісне приміщення
    581 м²
    1910 рік побудови
    сьогодні
    Офіс в історичному будинку з гарним ремонтом. Свій двір, де колишні стайні перетворилися на гаражі та офісні приміщення. Загальна площа – 581 кв.м. - генератор - Охорона - паркування - генератор - ліфт - гараж - Ландшафтний дизайн. Офіс маєбагато переваг , тому при зацікавленості однозначно потрібно дивитися. Звертайтесь! Організуємо перегляд!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    64 000 грн/міс
    213 грн/м²

    Олександра Поля просп. (Кірова), 46

    ГАРЯЧЕ БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    300 м²
    сьогодні
    проспект Поля 46 (поруч з зупинкою) Окремий вхід Червона лінія Можливість наружної реклами Загальна площа 300 м, розташована на трбох поверхах. Складається з двох великих залів, окремий кабінет, роздягальня. Раніше був клуб розвитку та офіс. Підійде під офіс, школу, фітнес-зал, та інше. Також є інші варіанти. Звертайтесь!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    120 000 грн/міс
    300 грн/м²

    Ударників вул., 27

    багатофункціональне приміщення
    400 м²
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Виробничий цех площею 350 м під 5-6 підйомників, якщо потрібно - яма. Офісне приміщення. Новий сучасний санвузол. Склад. Територія біля приміщення, закрита та охороняєма. Зручні підʼїздні шляхи. Зараз на фінальній стадії ремонтних робіт, можливо завершення з урахуванням побажань майбутнього орендаря і виконання робіт в рахунок орендної плати. На фото так, як воно буде виглядати, за домовленістю. Також з інші варіанти. Звоніть, пишіть!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    108 000 грн/міс
    400 грн/м²

    Набережна Перемоги вул., 44-А

    ПРЕМІУМ Відеотур
    офісне приміщення
    270 м²
    2020 рік побудови
    сьогодні
    Сучасний офіс зі стабільним електропостачанням 3 поверх - є ліфт - автономне газове опалення - велика парковка -центральне кондиціювання - меблі - санвузли - охорона - потужний ГЕНЕРАТОР комфортна ідальня з видом на озеро Також є інші варіанти.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    160 000 грн/міс
    267 грн/м²

    Січових Стрільців вул. (Артема), 67

    ПРЕМІУМ
    офісне приміщення
    600 м²
    сьогодні
    Сучасний офіс у центральній частині міста. Респектабельна вхідна група з охороною та адміністратором. Просторі кабінети. Новий ремонт. Центральна система кондиціювання та вентиляції. Облаштована зона відпочинку: - їдальня, - тренажерний зал, - кінотеатр, - ігрова зона, - лаунж-зона. Також дотримано умов безпеки у воєнний час, є сховище та все необхідне. Парковка під охороною.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    50 000 грн/міс
    556 грн/м²

    128-ї Бригади Тероборони вул. (Курчатова), 4

    багатофункціональне приміщення
    90 м²
    1957 рік побудови
    1 тиж. тому
    Магазин поруч з вокзалом і Слав'янським ринком. Великий пішоходний трафік. Зручне паркування. Висота стелі 3,5 м Частково потребую косметичного ремонту, який можна зробити в рахунок орендної плати. Під аптеку, магазин господарчих товарів, банк та інше.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    116 176 грн/міс
    160 грн/м²

    Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 37

    приміщення вільного призначення
    726 м²
    2 тиж. тому
    Оренда будівлі на Яворницького (вище Гоголя). Червона лінія. Площа 726,1 м², 3 поверхи. Кабінетна система. Червона лінія. Потрібен косметичний ремонт, який можна зробити в рахунок орендної плати. Є інші варіанти! Звертайтеся!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    330 750 грн/міс
    105 грн/м²

    Будівельників вул., 34

    виробниче приміщення
    3150 м²
    2 тиж. тому
    Харчове виробництво. Колишня заводська їдальня, що відповідає всім стандартам та технологічним вимогам. Окремо розташована 2-поверхова будівля. Загальна площа 3150 кв. м. Складається з: - складського приміщення з рампою; - морозильних камер; - виробничих цехів з висотою від 3 до 7 м; - побутових приміщень; - офісів. Також є два вантажні ліфти. Системи вентиляції. Приміщення забезпечене достатньою кількістю електрики, за потреби можна збільшити. Наразі використовується для виробництва випічки. Готові зробити покращення, необхідні орендарю, або врахувати їх в умовах оплати. Зручна транспортна розв'язка. Закрита територія, що охороняється. Є можливість під'їзду фур. Вартість вказана...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    570 000 грн/міс
    150 грн/м²

    Богдана Хмельницького просп. (Героїв Сталінграда), 153

    багатофункціональне приміщення
    3800 м²
    2 тиж. тому
    Здається автопідприємство, вантажне СТО Територія понад 1 га Площа будівель 3800 м² - СТО для вантажних автомобілів з оглядовими ямами та кран-балкою - офіси - автомийка Зручна транспортна розв'язка забезпечує максимальну ефективність комерційної діяльності та зручність для персоналу і клієнтів. Є інші варіанти!!!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    59 500 грн/міс
    480 грн/м²

    Ливарна вул., 13

    офісне приміщення
    124 м²
    1905 рік побудови
    2 тиж. тому
    Оренда офісу в історичній будівлі на Литейній. Розташований на 2-му поверсі. Складається з 4 кабінетів, санвузол та кухня на поверсі. Меблі. У будівлі охорона. Є парковка.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    350 000 грн/міс
    350 грн/м²

    Робоча вул., 152

    торгівельне приміщення
    1000 м²
    2 тиж. тому
    магазин на Робочій,152 Площа 1000 кв.м. Червона лінія  Великий торгівельний зал - склад - подсобні приміщення - офіс - парковка 
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    30 900 грн/міс
    300 грн/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 7

    офісне приміщення
    103 м²
    4 тиж. тому
    Офіс у БЦ «Призма» Клас А Найкраща локація в місті Безперебійне електропостачання Загальна площа 103 кв. м. Ідеальне планування: - ресепшн - два окремі кабінети - велика зала - кухня - санвузол Також є балкон Центральна система вентиляції та кондиціонування. У будівлі два ліфти та презентабельна вхідна група. Є кілька варіантів паркувальних зон.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    32 000 грн/міс
    246 грн/м²

    Свободи просп., 16

    багатофункціональне приміщення
    130 м²
    4 тиж. тому
    Магазин на проспекті Свободи Загальна площа 130 кв.м. на зупинці транспорту "червона лінія" вивіска, паркування. Складається з просторого торговельного залу, підсобних приміщень та гаража.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    44 000 грн/міс
    29 грн/м²

    центральна, 1

    склад
    1500 м²
    4 тиж. тому
    Ангар поруч з містом Степове Площа 1500 м Охороняєма територія Ворота вище 5 м
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    2 000 $/міс
    5 $/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    400 м²
    2008 рік побудови
    4 тиж. тому
    Офіс класу А БЦ Мост-Сіті 4 поверх Опен спейс + кабінети 4 санузли кухня зручне паркування чудовий вид на Дніпро Центральна система вентиляції і кондиціювання Без комісії.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    149 240 грн/міс
    280 грн/м²

    Святослава Хороброго вул. (Чкалова), 27

    офісне приміщення
    533 м²
    1 міс. тому
    Офіс в історичній, добре відреставрованій будівлі. Весь 4-й поверх. Центральна система вентиляції та кондиціонування. Кабінетна система. 2 санвузли. Також є їдальня з повноцінною кухнею. У будівлі є ліфт. Закрите подвір'я. Паркування. Охорона. Генератор. Автономне газове опалення. Також є можливість оренди більшої площі: + 430 м² на першому поверсі; + 325 м² в окремій будівлі. Тобто від 325 до 1288 м² у різних комбінаціях. Є й інші варіанти. Звертайтеся!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.