Козаченко Вячеслав

Козаченко Вячеслав

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Материк
Дніпро

Козаченко Вячеслав

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Материк
Дніпро
Верифікований профіль
Gold partner
Сертифікат
СФНУ
22
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
42
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
8712
Останній візит на сайт
вчора
Занимаюсь недвижимостью с 2004 года
Хорошо разбираюсь в коммерческой недвижимости и владею эффективной технологией продажи жилой недвижимости. Сотни успешных сделок за время работы. Моя задача - оказать Вам такую услугу, чтобы Вы рекомендовали меня своим друзьям и знакомым.

Продаж комерційної нерухомості (16)

  • Материк
    170 000 $
    96 $/м²

    Петра Олійника вул. (Валентина Ларіонова), 48

    приміщення вільного призначення
    1780 м²
    сьогодні
    База в районі Робочої (Героїв УПА) вулиця Валентина Ларіонова Виробнича база Комплекс будівель загальною площею 1780 кв. м: - магазин 86,6 кв. м - склад 219 кв. м - основна будівля (2 поверхи) 1405,6 кв. м - трансформаторна підстанція У минулому хімчистка. Власна територія 0,84 га (є кадастровий номер) В основній будівлі є рампа, тельфер (2 шт.) Був ліфт, можна відновити. Частково з ремонтом. На цей момент більша частина здана в оренду. На цей момент об'єкт переважно зданий в оренду. Є хороша перспектива розвитку об'єкта при грамотному управлінні. Деталі при зустрічі! Звертайтеся! Також є інші цікаві варіанти.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    260 000 $
    173 $/м²

    Маячка вул., 17

    виробниче приміщення
    1500 м²
    2 тиж. тому
    Продаж виробничої території у Самарському р-ні. - площа 1,6 га, огороджена, акт постійного користування. - електрика 380V, власна ТП на 420 кВт із дозволеною потужністю 85 кВт. - склади різних площ, включно із зерносховищем. - приміщення під СТО, 4 бокси, кран-балки, тельфер. - окремо розташований офіс. - виробниче приміщення з бетонних конструкцій. - велика територія для розвитку. Є інші варіанти!!! Звертайтеся!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    126 720 $
    1 320 $/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    96 м²
    2 тиж. тому
    Продам офіс у БЦ «Міст-Сіті». Складається із загальної зали та двох кабінетів. Кухня та санвузол. Якісний ремонт.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    154 800 $
    1 000 $/м²

    Троїцька вул. (Червона), 14

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    155 м²
    2 тиж. тому
    Продаж приміщення в центрі міста на «червоній лінії». Розташоване на 1-му поверсі. Окремий вхід (2 шт.). Складається з просторої зали та кількох кабінетів, 2 санвузли. Домофон, охоронна сигналізація, кондиціонери. Автономне опалення. Місце для вивіски. Паркування перед входом та у дворі.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    197 000 $
    281 $/м²

    Добровольців пров., 3

    приміщення для надання послуг
    700 м²
    2 тиж. тому
    Продається кафе "Red and Green" поруч із яхт-клубом "Сич"! Площа 700 м², унікальний майданчик з оригінальним дизайном та фонтаном. У кафе 4 зали та повноцінна кухня. Діючий бізнес. Ідеальне місце для вашого бізнесу!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    1 560 000 $
    1 300 $/м²

    Січових Стрільців вул. (Артема), 67а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    1200 м²
    2 тиж. тому
    Продаж офісної будівлі 1200 м2 в центрі міста з паркуванням (20 машин). З поверхи, включаючи цокольний, який знаходиться нижче за рівень землі. На першому та другому поверсі офісно-торговельні площі вільного планування. Цокольний поверх обладнаний кухнею, кімнатою для переговорів, спортзалом, кімнатою відпочинку, чотирма санвузлами, душовою кімнатою тощо. Опалення/кондиціювання здійснюється за допомогою чотирьох економічних теплових насосів, великий резервний бак для води та потужний генератор забезпечують автономність на тривалий термін. Земля у власності. Можливий продаж корп. прав. Без комісії для покупця!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    263 000 $
    1 000 $/м²

    Гетьмана Петра Дорошенка вул. (Генерала Грушевого), 4а

    приміщення вільного призначення
    263 м²
    2 тиж. тому
    Продаж будівлі на Грушевського (Біля Троїцької церкви) Площа 263 м², 2 поверхи. Кабінетна система. З орендарями.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    26 250 $
    525 $/м²

    Мануйлівський просп. (Воронцова), 73

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    50 м²
    2 тиж. тому
    Продаж офісного приміщення на початку Слобожанського проспекту (р-н McDonalds), проспект Мануйлівський. Знаходиться в адміністративній будівлі на 8-му поверсі. Є місткий ліфт. Офіс складається з приймальні та 3-х кабінетів, два з них окремі. Також є комора. Санвузол знаходиться на поверсі у загальному користуванні. Хороший ремонт, кондиціонери, металопластикові вікна. Чудовий краєвид на Дніпро та центральну частину міста. Без комісії для покупця! Є інші варіанти! Звертайтеся!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    103 000 $
    1 000 $/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 7

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    103 м²
    2 тиж. тому
    Продам офіс у сучасному бізнес-центрі «PRIZMA». Складається із зони рецепції, 3 окремих кабінетів, є госпблок (гардероб, кухня), санвузол. Загальна площа 103 м². Максимальний комфорт у діловому центрі «PRIZMA» забезпечують: - автономна централізована система опалення; - централізована система кондиціонування та вентиляції; - два швидкісні ліфти «Thyssen Krupp» із системою оптимізації руху; - система охоронної сигналізації та відеоспостереження; - виділені лінії інтернет-зв'язку та телекомунікацій; - якісний сервіс служби «property»-менеджменту; - цілодобовий доступ до бізнес-центру; - сучасна зручна система навігації.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    113 388 $
    1 320 $/м²

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 22

    офісне приміщення
    86 м²
    2 тиж. тому
    Продам офісне приміщення по вул. Старокозацькій. Площа 85,9 м². Розташоване на 1 поверсі, окремий вхід. Червона лінія. 7 вікон. Колишня нотаріальна контора. Два кабінети, санвузол. Автономне опалення.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    800 000 $
    140 $/м²

    курсантская, 26

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    5714 м²
    4 тиж. тому
    Шукаєте ідеальне місце для вашого бізнесу? Продається виробнича база на вул. Курсантській! Площа 5714 кв. м, включно з 4500 кв. м виробничих приміщень та 1000 кв. м адміністративно-побутового комплексу. Все у відмінному стані з автономним опаленням та можливістю розділення на цехи. Висота стелі 8 м, територія під охороною 1 га, власна трансформаторна підстанція, зручні під’їзні шляхи та паркування. Усього за 800 000 $. Без комісії!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    800 000 $
    140 $/м²

    Курсантська вул., 26

    приміщення вільного призначення
    5714 м²
    4 тиж. тому
    Продам нерухомість у м. Дніпро (житловий масив "Північний"), з ремонтом, 5714,0 кв. м, 100,0 сот., ціна 800 000 дол., посередники вітаються, 096-67-05-100, Козаченко В'ячеслав Володимирович
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    103 000 $
    1 000 $/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 7

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    103 м²
    1 міс. тому
    Продам офіс у сучасному бізнес-центрі «PRIZMA». Складається із зони рецепції, 3 окремих кабінетів, є госпблок (гардероб, кухня), санвузол. Загальна площа 103 м². Максимальний комфорт у діловому центрі «PRIZMA» забезпечують: - автономна централізована система опалення; - централізована система кондиціонування та вентиляції; - два швидкісні ліфти «Thyssen Krupp» із системою оптимізації руху; - система охоронної сигналізації та відеоспостереження; - виділені лінії інтернет та телекомунікацій; - якісний сервіс служби «property»-менеджменту; - цілодобовий доступ до бізнес-центру; - сучасна зручна система навігації.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    1 560 000 $
    1 300 $/м²

    Січових Стрільців вул. (Артема), 67а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    1200 м²
    1 міс. тому
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    260 000 $
    173 $/м²

    Маячка вул., 17

    виробниче приміщення
    1500 м²
    1 міс. тому
    Продаж виробничої території в Самарському р-ні. - площа 1,6 Га огороджена, акт постійного користування. - електрика 380V, власна ТП на 420 кВт із дозволеною потужністю 85 кВт. - склади різних площ, включаючи зерносховище. - приміщення під СТО, 4 бокси, кран-балки, тельфер. - окремо розташований офіс. - виробниче приміщення з бетонних конструкцій. - велика територія для розвитку. Є інші варіанти!!! Звертайтеся!
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Материк
    100 000 $
    333 $/м²

    мисливська, 8

    приміщення вільного призначення
    300 м²
    1 міс. тому
    Будинок мисливця в Калинівці (р-н Микільського-на-Дніпрі) Площа близько 300 м² складається з 5-6 номерів, двох санвузлів Кухні та господарських приміщень. Величезна територія в лісі. Велике водоймище з островом. Є електрика, газ, вода. Закрита територія.
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.