Козаченко Вячеслав

Козаченко Вячеслав

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Материк
Дніпро

Козаченко Вячеслав

Спеціаліст з продажу комерційної нерухомості
Материк
Дніпро
Верифікований профіль
Gold partner
Сертифікат
СФНУ
22
Роки досвіду
1
Верифікована рекомендація
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
41
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
8771
Останній візит на сайт
2 дні тому
Занимаюсь недвижимостью с 2004 года
Хорошо разбираюсь в коммерческой недвижимости и владею эффективной технологией продажи жилой недвижимости. Сотни успешных сделок за время работы. Моя задача - оказать Вам такую услугу, чтобы Вы рекомендовали меня своим друзьям и знакомым.

Портфоліо реалізованих об’єктів (117)

  • здано
    Материк
    8 000 грн/міс

    Ірпінська вул., 9

    1 кімната
    35 / 17 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    1956 рік побудови
    3 міс. тому
    1-комн Ирпенская 6 4 этаж Мебель, техника Газовая колонка Уютный двор Рядом АТБ, Дафи, транспорт, парк.
  • здано
    Материк
    50 000 грн/міс
    250 грн/м²

    Братів Горобців вул. (Дмитра Кедріна), 53-А

    приміщення вільного призначення
    200 м²
    4 міс. тому
    Фасадное помещение, нежилой фонд 200м2 с качественным ремонтом. Удачное фасадное расположение (прямой выход на Кедрина), большое количество высотных жилых домов в округе. На объекте сделан качественный ремонт «под ключ» рассчитанный на длительный срок эксплуатации. Стены всех подсобных помещений выполнены в кафеле, торговые залы и помещения для персонала в каменной крошке, полы по всей площади из кафельной плитки. Планировка и оснащение выполнено с учетом противопожарных норм и норм СЭС. Установлены: противопожарная сигнализация, принудительная вентиляция, кондиционеры, автоматические ролеты, тепловая завеса на входе, сетевая и силовая разводка, счетчики на воду, электричество и автономное г...
  • здано
    Материк
    24 600 грн/міс
    300 грн/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 7

    офісне приміщення
    82 м²
    1 міс. тому
    Офис в БЦ Призма класс А Самая лучшая локация в городе Бесперебойное электроснабжение Общая площадь 82 кв.м. Идеальная планировка: - ресепшн - два отдельных кабинета - большой зал - кухня - санузел Также есть балкон Центральная система вентиляции и кондиционирования. В здании два лифта и презентабельная входная группа. Есть несколько вариантов парковочных зон.
  • здано
    Материк
    31 500 грн/міс
    90 грн/м²

    Андрія Гулого-Гуленка вул. (Мічуріна), 5

    склад
    350 м²
    6 міс. тому
    Аренда ангара площадью 330 м и 350 м с бытовыми помещениями. Есть офисы.
  • здано
    Материк
    3 000 $/міс
    15 $/м²

    Європейська вул. (Миронова), 7-А

    приміщення вільного призначення
    200 м²
    5 міс. тому
    Аренда помещения по улице Европейская. Расположено на 1 этаже. Площадь 200 м. Отделение банка около 20 лет. Соответствует всем требованиям. Большой пешеходный траффик.
  • здано
    Материк
    30 000 грн/міс
    300 грн/м²

    Братів Горобців вул. (Дмитра Кедріна), 53-А

    офісне приміщення
    100 м²
    5 міс. тому
    Сдам помещение под офис. Расположено на 1 этаже. Свободная планировка. Отдельный вход, парковка.
  • здано
    Материк
    30 000 грн/міс
    625 грн/м²

    Науки просп. (Гагаріна), 4

    приміщення вільного призначення
    48 м²
    3 міс. тому
    Аренда помещение под магазин в районе ТЦ "Нео Плазы" Распложено на 1 этаже. Отдельный вход. Большой поток.
  • здано
    Материк
    550 $/міс

    Зоряний бульв., 1-М

    2 кімнати
    50 / 25 / 20 м²
    поверх 9 з 24
    6 міс. тому
    ЖК Грані. Поруч з ДАФІ на Підстанції. Сучасний ЖК у зручній локації з великою парковкою і торгівельним центром під боком. Квартира спланована як стостора студія з двома окремими спальнями. Облаштована усією необхідною технікою: - телевізори (3 шт) - кондиціонери (2 шт) - холодильник - пральна машина - посудомийна машина - мікрохвильова піч - витяжка - болер Здається на довготривалий термін порядним людям, можливо з невеликим улюбленцем. Записуйтесь на перегляд! Вона того варта! Також є інші варіанти!
  • здано
    Материк
    15 000 грн/міс
    155 грн/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 2

    офісне приміщення
    97 м²
    6 міс. тому
    Сдам офис БЦ "МОСТ-СИТИ". Площадь 96,5 м2. Планировка: кабинет руководителя - 12 м2, общий зал - 70 м2, кухня - 6 м2 и туалет. Есть мебель. Дополнительно оплачиваются эксплуатационные и коммунальные услуги. Есть другие варианты!
  • здано
    Материк
    700 $/міс

    Володимира Вернадського вул. (Дзержинського), 29-К

    2 кімнати
    50 / 35 / 15 м²
    поверх 17 з 24
    7 міс. тому
    вулиця Вернадськаго 29 (район парку Шевченка) Найкраща локація у місті для комфортного проживання. Поруч усе що потрібно: паркінг, парк, супермаркет, ресторани та кав'ярні. Квартира з новим ремонтом і дуже зручним плануванням: - простора студія з обідньою зоною і зоною відпочинку - спальня з власною гардеробною - санузел з ванною, душем, пральної машини, болера. Особливість квартири - це панорамний вид на місто та додаткова гардеробна, що має два входи ( із спальні і з прихожої) В квартирі є уся необхіда техніка: - холодильник - телевізор (2шт) - посудомийна машина - кондиціонер (2 шт) - мікрохвильова піч - пральна машина - болер Здається на довготривалий термін. Невеликі улюблеці обгов...
  • здано
    Материк
    144 000 грн/міс
    1 200 грн/м²

    Європейська вул. (Миронова), 9-А

    офісне приміщення
    120 м²
    8 міс. тому
    Аренда офиса в Dellmar Расположена на 3 этаже Офис площадью 120 м2 Состоит из просторного зала+ кухня+ санузел+ гардероб+ кладовка.
  • здано
    Материк
    13 000 грн/міс

    Крушельницької пров. (Людмили Мокієвської), 7

    2 кімнати
    47 / 38 / 9 м²
    поверх 4 з 9
    9 міс. тому
    Аренда 2-комнатнаой квартиры на Левобережном-2 ( пер. Крушельницкого). Для семьи на длительный срок. - стиральная машина - в детской двухэтажная кровать - кондиционер - посудомоечная машина = мама с красивым маникюром и в хорошем настроении ;) - стиральная машина - встроенные шкафы -благоустроенный балкон = кабинет Удобное расположение. Рядом магазины, рынок, транспорт. Ухоженный двор, чистый подъезд. Новый лифт. Есть другие варианты! Обращайтесь!
  • продано
    Материк
    86 000 $
    358 $/м²

    Кубинська вул., 1а

    240 / 220 / 20 м²
    1 поверх
    5 сот
    4 кімнати
    10 міс. тому
    Продається будинок 2021 року побудови. Розташований 200м від перехрестя Образцова-С.Ковалевської, фактично на С.Ковалевській. - технологія ТЕПЛИЙ ДІМ, стіни КЕРАМІЧНИЙ БЛОК ПОРОТЕРМ(Німеччина)+ лицювальна цегла - 240 м2 - перший поверх+цокольний - фундамент виконаний з монолітною армованою бетонною "підошвою" повністю всієї плями забудови + блоки ФБС -фундамент гідроізольований матеріалами ТЕХНОНІКОЛЬ БІКРОЕЛАСТ на всю глибину, фінішне забутування фундаменту для ідеальної гідроізоляції глиною-"гідрозатвор"; - фундамент вистоялся близько 6 років, без просадок, розраховувався та виконаний у розрахунку на 3 поверхи; - виконання з цокольним поверхом виконано з метою потенційно можливого пер...
  • здано
    Материк
    1 500 $/міс

    Шлюзова вул.

    300 / 280 / 20 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    2 міс. тому
    Дом в районе улицы Широкой Новый ремонт. В доме: 4 спальни, большая столовая, гостиная, кинозал. Большой подвал. Зона барбекю. Газон с автоматическим поливом. Парковочная зона. Есть другие варианты! Обращайтесь!
  • здано
    Материк
    412 $/міс
    4 $/м²

    Королеви Єлизавети ІІ вул. (Глинки), 7

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    103 м²
    9 міс. тому
    Аренда офис в современном бизнес-центре «PRIZMA». Состоит из зоны рецепции, 3 отдельных кабинетов, имеется хозблок (гардероб, кухня), с/у. Общая площадь 103 м2. Максимальный комфорт в деловом центре «PRIZMA» обеспечивают: -автономная централизованная система отопления; -централизованная система кондиционирования и вентиляции; -два скоростных лифта «Thyssen Krupp» с системой оптимизации движения; -система охранной сигнализации и видеонаблюдения; -выделенные линии Интернет и телекоммуникаций; -качественный сервис службы «property»-менеджмент; -круглосуточный доступ в бизнес центр; -современная удобная система навигации. Без комиссии!!! Есть другие варианты! Наш телеграмм канал https://[поси...
  • здано
    Материк
    20 000 грн/міс
    222 грн/м²

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 5

    офісне приміщення
    90 м²
    1 р. тому
    Аренда презентабельного офиса в центре. по ул. Старокозацкая. Площадь 90 м2. 2 кабинета, свой санузел. Есть балкон. С мебелью. Заходи и зарабатывай!
  • здано
    Материк
    30 000 грн/міс
    300 грн/м²

    Братів Горобців вул. (Дмитра Кедріна), 53-А

    офісне приміщення
    100 м²
    11 міс. тому
  • здано
    Материк
    15 000 грн/міс
    283 грн/м²

    Олександра Поля просп. (Кірова), 64

    приміщення вільного призначення
    53 м²
    10 міс. тому
    Сдам помещения на проспекте Александра Поля. Расположено на 1 этаже. Красная линия. Проходное место. Площадь 53 м2. С хорошим ремонтом.
  • здано
    Материк
    2 500 $/міс

    Олександра Рейнгарда вул. (Арсеничева), 42

    450 / 430 / 20 м²
    2 поверхи
    6 сот
    3 кімнати
    10 міс. тому
    Оренда Будиноку в районі Ботанічного саду Сучасний авторський дизайн 2020 року Дуже цікаве планування з великою вітальною і трьома спальнями. Також є у підвалі спортзал із зоною відпочинку і гардеробна кімната. Великий навіс для авто на 4 місця. Сучасна система опалення, очистки води. Окремі 3 спальні. 4 санвузли. Постирочна кімната. Зона барбекю і ділянка з газоном і декоративними рослинами. Зручне розташування в районі проспекту Науки (Гагарина), стан і вартість цієї пропозиції робить її однією із найкращих, якщо ви шукаєте затишний, сучасний будинок в центральній частині міста. Покажемо і відповімо на усі питання. Звертайтесь.
  • здано
    Материк
    20 000 грн/міс

    Набережна Перемоги вул., 44

    2 кімнати
    59 / 44 / 15 м²
    поверх 4 з 11
    1 р. тому
    Здам 2-кімнатну квартиру в ЖК River Park! 59,3 м², 4 поверх. Якісний ремонт: тепла підлога по всій квартирі, знешумлені стіни, люксова стеля, індивідуальне опалення. Квартира дуже тиха, вікна на Мандриківську. Повна техніка: посудомийна машина, пральна і холодильник Vestfrost (гарантія 2 роки), духовка Electrolux. 2 кондиціонери, реле-відсікач напруги, зручний “майстер вимикач” світла. Надійна сантехніка з Чехії та Литви. Ідеальний варіант для комфортного життя! Телефонуйте — квартира готова до заселення
  • продано
    Материк
    32 550 $
    350 $/м²

    Робоча вул., 166-Д

    2 кімнати
    93 / 73 / 20 м²
    поверх 21 з 21
    1 р. 6 міс. тому
    Продажа пентхауса в ЖК ULDUZ на 21 этаже. Площадью 93 м2. Завораживающий вид на город Состояние - после строителей. В ЖК закрытая охраняемая территория. 3 лифта. Подземный паркинг.
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: